Dr Sistem App
DrSistem ÜYELİĞİ ÜCRETSİZ Mİ?

DrSistem KOSGEB destekli bir proje olarak hayata geçmiştir, o nedenle sunduğumuz temel üyelik hizmetleri tamamen ücretsizdir.
DrSistem ÜCRETSİZ ÜYELİĞİNİN İÇERİĞİ NEDİR?

Kullanıcı Üyeler; hastalık sorgulama programını sınırsız ve tamamen ücretsiz kullanabilirler.
Her kullanıcıya bir Hasta dosyası açılır, tüm tetkik ve laboratuvar sonuçları ile MR,BT vb tüm görüntülü görüntüsüz rapor ve kayıtlarını takip edebilirler.
Doktor ve Kurumsal Üyeler;özgeçmişlerini,kurumsal bilgilerini, işlem ve tedavilerini, blog sayfalarını, sertifika ve diplomalarını, makalelerini, röportaj ve videolarını içeren profiller hazırlanır.
Üyelik yukarıda geçen hizmetler DrSistemin sunduğu temel hizmetleridir ve ücretsizdir.
DrSistem ÜYELİĞİM NASIL BAŞLAR?

DrSistem Üyeliği, kullanıcı üyelerde; ad-soyad ve iletişim bilgilerini içeren formların doldurulup kullanıcı sözleşmesi onaylanmasıyla başlar.
Doktor üyelerin üyeliği diplomalarının DrSistem kayıtlarına alınmasıyla; kurumsal üyelikler ise ruhsatlarının ve bağlı çalışan doktorlarının diplomalarının DrSistem kayıtlarına alınmasıyla başlar.
DrSistem ÜCRETSİZ ÜYELİĞİ SÜRELİ MİDİR?

Ücretsiz üyelikte süre sınırı yoktur. İster Kullanıcı üye olun ister Doktor veya Kurumsal üye olun, üyelikten çıkma talebiniz olmadığı sürece üyeliğiniz devam edecektir.
İletişim

Merkez Ofis: Şirinyalı Mah. Tekelioğlu Cad. Aral Villa 16/2 Muratpaşa/Antalya
0 (242) 323 55 11
Bize Ulaşın

Bu site KOSGEB'in desteği ile yapılmıştır.

Uyarı:

DrSistem Sanal Sağlık Danışmanlığı Programı tüm kullanıcılarını şikayetler, branşlar ve uzmanlık konularında doğru bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. Teşhis koymak ve tedavi planlamak amacıyla kurulmadığı gibi herhangi bir sağlık kurumu, kuruluşu ya da hekimi tavsiye etmemektedir. Temel amacı erken teşhisin önemini kamuoyuna duyurmak, kullanıcılar ile hekim ve uzmanlara triaj yaparak zaman ve emek kaybının önüne geçilmesidir. Sorumluluk site kullanıcısına aittir.

DrSistem, 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun' un ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü' nün ilgili maddelerine uymaktadır.

Kullanıcı sözleşmesini okumak için tıklayınız
Gizlilik sözleşmesini okumak için tıklayınız
Hastalık Sorgulama Programı