32 - Winter is coming!

Kış ❄️ geliyor bağışıklığımızı nasıl güçlendirmeliyiz. 🦠Bağışıklık sistemi vücudun virüsler ve zararlı bakterilerin sebep olduğu enfeksiyon ve hastalıklara karşı doğal koruyucusudur. 👨‍⚕️Bağışıklık sistemi yetersiz olduğunda, sağlıklı dokular ve enfekte olmuş dokular arasında ayrım yapamaz ve dolayısıyla işlevini yerine getiremez. Burada bağışıklık sisteminizi doğal olarak güçlendirmek için çeşitli yollar sunacağım. 👨‍⚕️Taze hayvansal yağlar,kemik ve et suları tüketmek (Hasarlı olan bağırsak duvarını iyileştirir) 🦠Soğan ve sarımsak (2 litre saf limon suyuna 40 diş sarımsak ezerek temiz bir kavanoza konur ve karanlıkta 1 ay beklenir.1 ay sonra her sabah yada her akşam 1/2 çay bardağı içilir. En doğal antibiyotiktir.) 👨‍⚕️Taze sıkılmış sebze suları vücutta birikmiş ağır metal ve toksin atıklarını temizler. 👨‍⚕️Düzenli yeşil sebze tüketmek ( maydanoz,kişniş,yeşil soğan,roka ) bu grup alkali grup olduğu için vücudun ph dengesini korur. 🦠Probiyotik besin destekleri ve doğal fermente gıdalar. 🦠Soğuk pres yağlar,zeytinyağı,balık yağları,kabuklu yemiş ve tohum yağları 👨‍⚕️Evde hayvan beslemek çocuğun bağışıklık sistemini güçlendirir. 🦠Bol oksijenli bir havada egzersiz. 👨‍⚕️Doğal sularda yüzmek göl,nehir,deniz 👨‍⚕️Gün ışığında öğle saatlerinde 30 dak güneşlenmek..... .... Detaylı bilgi ve Randevu ☎️:0312 666 0800. Uzman Dr Rıfat Bozkuş.

İletişim

Merkez Ofis: Şirinyalı Mah. Tekelioğlu Cad. Aral Villa 16/2 Muratpaşa/Antalya
Bize Ulaşın

Bu alan site ile ilgili soru, sorun ve görüşleriniz içindir. Sağlık ile ilgili konularınızı ilgili doktorun profilindeki 'Soru Sor' kısmından yazabilirsiniz.

Bu site KOSGEB'in desteği ile yapılmıştır.

Uyarı:

DrSistem Sanal Sağlık Danışmanlığı Programı tüm kullanıcılarını şikayetler, branşlar ve uzmanlık konularında doğru bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. Teşhis koymak ve tedavi planlamak amacıyla kurulmadığı gibi herhangi bir sağlık kurumu, kuruluşu ya da hekimi tavsiye etmemektedir. Temel amacı erken teşhisin önemini kamuoyuna duyurmak, kullanıcılar ile hekim ve uzmanlara triaj yaparak zaman ve emek kaybının önüne geçilmesidir. Sorumluluk site kullanıcısına aittir.

DrSistem, 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun' un ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü' nün ilgili maddelerine uymaktadır.

Kullanıcı sözleşmesini okumak için tıklayınız
Gizlilik sözleşmesini okumak için tıklayınız
Hastalık Sorgulama Programı