Göz Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Deniz Turgut Çoban İle Gece Körlüğü Röportajı

Tayfun Yönlü, konuğu Doç. Dr. Deniz Turgut Çoban ile Gece Körlüğünü konuşuyor. Röportajı yazı formatında aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz. http://www.saglikasistani.net/goz-hastaliklari-uzmani-doc-dr-deniz-turgut-coban-ile-gece-korlugu-roportaji/ Sağlık Asistanı - http://www.saglikasistani.net/ Sağlık Asistanı Profesyonel - http://www.saglikasistani.net/profesyonel/ Sağlık Asistanı Akademi - http://www.saglikasistani.net/akademi/ Sağlık Asistanı Etkinlikler - http://www.saglikasistani.net/sa
06/04 — 496 görüntülenme

Gece yatak ıslatmanın sebepleri neler, nasıl tedavi edilir?

Kendine İyi Bak YouTube Kanalına Abone Ol → http://showtv.tv/H3OOOK Kendine İyi Bak'ın 484. Bölümünde; Çocuk Üroloji ve Çocuk Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Nizamettin Kılıç çocuklarda gece yatak ıslatmanın sebepleri neler, gece yatak ıslatmada tedavi yöntemleri neler, gece yatak ıslatma tedavi edilmezse hangi sorunlara neden olur sorularını yanıtladı.
16/10/2020 — 937 görüntülenme

Kızlık zarı ilk gece kanamak, yırtılmak zorunda mıdır? Ve kızlık zarı hakkında merak edilen her şey!

Kızlık zarı ilk gece kanamak, yırtılmak zorunda mıdır? Mastürbasyonla bozulur mu? Kendi kızlık zarınızı görebilir misiniz? Kızlık zarı nerededir? Neden vardır? Kanamazsa sebebi nedir, kanarsa sebebi nedir? Tipleri nelerdir? Kızlık zarı onarılabilir mi? Kızlık zarı hakkında merak edilen her şey bu videoda.
09/09/2020 — 5,752 görüntülenme

Gece İdrar Kaçırma Genetik Bir Hastalık mıdır?

Bu haftanın konusu idrar kaçırmanın genetik bir hastalık olup olmadığı… Prof. Dr. Murat Dayanç anlatıyor. Gece idrar kaçırma genetik bir hastalık mıdır?
13/05/2020 — 63 görüntülenme

Gece İdrar Kaçırma Tedavi Edilir mi?

Bu haftanın konusu gece idrar kaçırma… Prof. Dr. Murat Dayanç anlatıyor. Gece idrar kaçırma tedavi edilir mi?
13/05/2020 — 119 görüntülenme
  • ...
  • ...
İletişim
Merkez Ofis: Şirinyalı Mah. Tekelioğlu Cad. Aral Villa 16/2 Muratpaşa/Antalya
Bize Ulaşın

Bu alan site ile ilgili soru, sorun ve görüşleriniz içindir. Sağlık ile ilgili konularınızı ilgili doktorun profilindeki 'Soru Sor' kısmından yazabilirsiniz.

Bu site KOSGEB'in desteği ile yapılmıştır.

Uyarı:

DrSistem Sanal Sağlık Danışmanlığı Programı tüm kullanıcılarını şikayetler, branşlar ve uzmanlık konularında doğru bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. Teşhis koymak ve tedavi planlamak amacıyla kurulmadığı gibi herhangi bir sağlık kurumu, kuruluşu ya da hekimi tavsiye etmemektedir. Temel amacı erken teşhisin önemini kamuoyuna duyurmak, kullanıcılar ile hekim ve uzmanlara triaj yaparak zaman ve emek kaybının önüne geçilmesidir. Sorumluluk site kullanıcısına aittir.

DrSistem, 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun' un ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü' nün ilgili maddelerine uymaktadır.

Kullanıcı ve Gizlilik sözleşmesi
Hastalık Sorgulama Programı