Göz Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Deniz Turgut Çoban İle Gece Körlüğü Röportajı

Tayfun Yönlü, konuğu Doç. Dr. Deniz Turgut Çoban ile Gece Körlüğünü konuşuyor. Röportajı yazı formatında aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz. http://www.saglikasistani.net/goz-hastaliklari-uzmani-doc-dr-deniz-turgut-coban-ile-gece-korlugu-roportaji/ Sağlık Asistanı - http://www.saglikasistani.net/ Sağlık Asistanı Profesyonel - http://www.saglikasistani.net/profesyonel/ Sağlık Asistanı Akademi - http://www.saglikasistani.net/akademi/ Sağlık Asistanı Etkinlikler - http://www.saglikasistani.net/sa
06/04/2021 — 1,205 görüntülenme

Gece yatak ıslatmanın sebepleri neler, nasıl tedavi edilir?

Kendine İyi Bak YouTube Kanalına Abone Ol → http://showtv.tv/H3OOOK Kendine İyi Bak'ın 484. Bölümünde; Çocuk Üroloji ve Çocuk Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Nizamettin Kılıç çocuklarda gece yatak ıslatmanın sebepleri neler, gece yatak ıslatmada tedavi yöntemleri neler, gece yatak ıslatma tedavi edilmezse hangi sorunlara neden olur sorularını yanıtladı.
16/10/2020 — 1,401 görüntülenme

Kızlık zarı ilk gece kanamak, yırtılmak zorunda mıdır? Ve kızlık zarı hakkında merak edilen her şey!

Kızlık zarı ilk gece kanamak, yırtılmak zorunda mıdır? Mastürbasyonla bozulur mu? Kendi kızlık zarınızı görebilir misiniz? Kızlık zarı nerededir? Neden vardır? Kanamazsa sebebi nedir, kanarsa sebebi nedir? Tipleri nelerdir? Kızlık zarı onarılabilir mi? Kızlık zarı hakkında merak edilen her şey bu videoda.
09/09/2020 — 18,396 görüntülenme

Gece İdrar Kaçırma Genetik Bir Hastalık mıdır?

Bu haftanın konusu idrar kaçırmanın genetik bir hastalık olup olmadığı… Prof. Dr. Murat Dayanç anlatıyor. Gece idrar kaçırma genetik bir hastalık mıdır?
13/05/2020 — 115 görüntülenme

Gece İdrar Kaçırma Tedavi Edilir mi?

Bu haftanın konusu gece idrar kaçırma… Prof. Dr. Murat Dayanç anlatıyor. Gece idrar kaçırma tedavi edilir mi?
13/05/2020 — 191 görüntülenme
  • ...
  • ...

Hastalık Sorgulama Programı