Riskli BYPass Ameliyatları Doç.Dr. Mustafa Emmiler

Almanya'da yaşayan 57 yaşındaki kalp rahatsızlığı olan hastamıza daha önce Almanya'da çeşitli kalp cerrahileri uygulanmış, birçok kez stent takılmış ancak çözüm tam anlamı ile bulunamamış. Hastamızın ameliyat olması gerektiği ancak damarları çok ince olduğu için bu ameliyatı yapamayacaklarını bildirmişler. Hastamız ameliyat olmak için Almanya'dan Türkiye'ye geldi, hastamıza başarılı bir Bypass ameliyatı uyguladık. Şu an sağlığı yerinde. Bypass (köprü) ameliyatlarında temel prensip, tıkanmış ve
06/05/2021 — 117 görüntülenme

Yüksek Riskli Gebelikler ve Riskli Gebelerde Doğum Yöntemleri

BHT CLINIC İkitelli Bahat Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Ali Çelik 'Yüksek Riskli Gebelikler ve Riskli Gebelerde Doğum Yöntemleri' konusu ile ilgili sorularınızı yanıtlayacak. Uzmanımıza yönelteceğiniz soruları Facebook canlı yayınımız aracılığıyla sorabilirsiniz.
14/12/2020 — 545 görüntülenme

Güneş ışınlarına maruz kalanlarda dudak kanseri riski

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Kliniği uzmanı Doç. Dr. Levent Renda, Türkiye'de ağız içi kanserleri arasında en sık görülen türün dudak kanseri olduğunu belirterek, alt dudakta üst dudağa oranla daha sık görüldüğünü kaydetti. Demirören Haber Ajansı'nın haber görüntülerini takip etmek için https://www.youtube.com/channel/UCxdpqtb0HIOdH7RGyfgmJbA?sub_confirmation=1 tıklayarak YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. Demirören Haber Ajansı(DHA) Resmi Web Sitesi ► https://w
22/02/2020 — 2,711 görüntülenme

Hangi Meslekler Varis Riski Altında?

Medicana Çamlıca Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Gökçe Şirin, Woman TV'de yayınlanan "Kadın Hayattır" programının canlı yayın konuğu olup merak edilenleri yanıtladı.
25/01/2020 — 112 görüntülenme

Safra kesesi nasıl bir risk oluşturur?

Hayat Güzeldir YouTube Kanalına Abone Ol → http://showtv.tv/cvYK0o Hayat Güzeldir 172. Bölümünde; Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Metin Kement safra kesesi hastalıklarının belirtileri ve nedenleri nelerdir, safra keseki taşlarında tedavi nasıl yapılır, safra kesesi ameliyat edilmezse ne tür riskler oluşturur sorularını yanıtladı.
15/01/2020 — 3,929 görüntülenme
  • ...
  • ...

Hastalık Sorgulama Programı